Poděkování nejštědřejším dárcům (Květen 2017)

Za celý tým Save Elephants bychom chtěli poděkovat nejštědřejším dárcům, kteří v měsíci květnu přispěli na naše projekty. O některých z nich jsme vás dokonce již informovali – například o pořadatelce „Semináře, co zachrání i slona“, studentce Tereze Polákové, nebo o spolku „Včelí stráž při ČSV“, který nás mimo finanční dary také podpořil prezentací našich projektů na jejich setkání. A nesmíme zapomenout na pana Václava Markvarta, který se také zařadil mezi top 3 nejštědřejší dárce za měsíc květen. Všem mnohokrát děkujeme!

Poděkování Nikolce Radove

Nedávno nám v poštovní schránce přistál tenhle úžasný dopis – i s obrázky! – od Nikolky Radove.
2 letter
 
Nikolčina slova nás nejen dojala, ale zároveň nám i dodala motivaci k práci na našich projektech, které vytváříme pro slony i pro Nikolku a její vrstevníky. Současné mladé generace totiž mohou být klidně těmi posledními, co slony „uvidí“ ve volné přírodě.
 
Nikolko, moc ti děkujeme za tvojí podporu a krásné obrázky! Budeme sloníky chránit do posledního dechu. 
 
- Tým Save-Elephants
2 letter – kopie

Dětský den otevřených zahrad 10. 6. 2017

Bohatý program čeká na všechny účastníky akce „IN SITU – DĚTSKÝ DEN OTEVŘENÝCH ZAHRAD„, která se bude konat 10. 6. od 14:00 v pražské Stanici přírodovědců. (A vstupné je zdarma!)

Akci pořádá ZOO Liberec a CCBC pod záštitou Ministerstva životního prostředí. Více informací zde.

18341955_688296691355025_4973783044331394913_n0

Poděkování Zoo Ostrava (Den dětí)

Letošní Den dětí náš tým trávil v prosluněné Zoologické zahradě Ostrava​, jejímuž personálu mnohokrát děkujeme za spolupráci a nepřetržitou podporu v podobě umožnění účasti na skvělých akcích a rozšiřování povědomí o našich projektech/nutné záchraně volně žijících slonů. Například uvnitř sloního pavilónu se můžete dočíst hned o několika našich kampaních.

A nesmíme rozhodě zapomenout na všechny návštěvníky zoo (české i zahraniční), kteří se nebáli za námi přijít podívat a rozhodli se nás podpořit koupí dárku či dobrovolným příspěvkem – bez vás by naše projekty nebylo možné uskutečnit, a proto vám patří naše velké DÍKY!

Processed with VSCO with f2 preset

P. S. Děkujeme i mladé slonici Rashmi, která se za námi chodila pravidelně koukat, a sloužila tak téměř jako náš živý maskot!

Mezinárodní setkání mladých včelařů

Náš dobrovolník Pavel Zoubek se nedávno zúčastnil ‚Mezinárodního setkání mladých včelařů‚, a reprezentoval tak nejen naší organizaci, ale především i náš včelí projekt, který se díky pomoci různých přispěvatelů a dobrovolníků úspěšně rozrůstá.
 
Jedním z těchto podporovatelů je i pan Jiří Cafourek a spolek „Včelí stráž“ (www.vcelistraz.cz). Za jejich pomoc v podobě finančního daru i cenných rad velmi děkujeme – už nyní se těšíme na další společné akce i projekty aktivně podporující záchranu včel a slonů.
 
A podívat se můžete i na stránky, kde právě probíhá soutěž o hodnotné ceny, pořádaná spolkem Včelí stráž na podporu Save-Elephants.
_MG_9367

Den dětí v ZOO Ostrava 1. 6. 2017

Jaké jsou vaše plány na letošní Den dětí? Zatím žádné? Přijďte se za námi 1. 6. 2017 podívat do Zoologické zahrady v Ostravě​. Od 10:00 hod. nás budete moci najít u Pavilónu slonů (za příznivého počasí) a můžete se těšit i na bohatý program, který si pro vás přichystala Zoo Ostrava.

266_1

Více informací najdete také zde.

Poděkování Spolku českých právníků Všehrd

Na začátku května se v Praze uskutečnila „Panelová diskuze o nelegálním obchodu s ohroženými druhy“, za jejíž uspořádání bychom chtěli vyjádřit své vřelé díky Spolku českých právníků Všehrd. Samozřejmě přikládáme fotografii a také odkaz na webové stránky.
 
Děkujeme, že vám příroda ani sloni nejsou lhostejní! 
unnamed (2)

Poděkování za proběhlou přednášku „Čadské medobraní“

Děkujeme mnohokrát celému týmu (nejen) karvinské pobočky Moment – dobročinný second hand za uspořádání skvělé přednášky pod názvem „Čadské medobraní„, která se uskutečnila 10. 5. 2017 v prostorách obchůdku Moment v Karviné.
 
A nesmíme také zapomenout poděkovat paní Marii Knödlové a Včelímu obchůdku za podporu a darování profesionálního včelařského vybavení, které zajisté dopomůže k úspěšnému rozrůstání našeho včelího projektu a jehož slavností předání proběhlo v závěru zmiňované přednášky.
IMG_4519 IMG_4550

Dobročinný bazárek 28. 5. 2017

Organizace Třetí oko pořádá v prostorách svého pražského studia v neděli 28. 5. 2017 od 10:00 do 18:00 hodin „dobročinný bazárek“, jehož výtěžek putuje na podporu projektů naší organizace.

Akce proběhne ve spolupráci s Českou koalicí pro ochranu biodiverzity CCBC a neziskovým second-hand obchůdkem Moment, o.p.s.

Organizátorům děkujeme za projevenou podporu a zveme všechny, aby se bazárku zúčastnili!

Více informací o akci naleznete zde.

17142503_10210467957887364_1683906_o

Poděkování za akci ‚Seminář, co zachrání i slona‘

Za celý tým Save-Elephants vřele děkujeme všem organizátorům brněnské akce „Seminář, co zachrání slona“ pořádaný na půdě Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Pro Save-Elephants bylo účastníky akce vybráno 15 300 Kč – děkujeme vám a těšíme se na další báječně uspořádanou akci (nejen v Brně!).

sloni_seminar

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado